Campionatul GTSport-Bergenbier

Calender  Results/Table  Match Schedule  Charts    Info
T1  
T2  
T3  
T4  
T5  
T6  
T7  
T8  
T9  
T10  
T11  
T12  
 1    02.09.18 19:00   Sportul Telna  -  EuroHouse   0 : 6   Sportul Telna - EuroHouse 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Sportul Telna.
 2    09.09.18 20:00   Beer Hunters  -  Sportul Telna   6 : 3   Beer Hunters - Sportul Telna 6:3

Note: Roman Adrian(4),Sularea Marius,Danila Calin / Miclea Bogdan(2),Lungoci Daniel.
 3    16.09.18 20:00   Sportul Telna  -  Ampoi Team   2 : 4   Sportul Telna - Ampoi Team 2:4

Note: Anton Flavius,Miclea Bogdan / Dreghiciu Catalin,Baranyi Marius,Otel Valentin(2).
 4    23.09.18 21:00   Paclisa City  -  Sportul Telna   5 : 2   Paclisa City - Sportul Telna 5:2

Note: Tatu Radu,Galdean Benjamin(2),Oana Catalin,Galdean Ioan / Stanciu Daniel,Morar Calin . cartonas galben : Stanciu Daniel.
 5    01.10.18 21:00   Sportul Telna  -  Edromec   3 : 3   Sportul Telna - Edromec 3:3

Note: Lungoci Daniel(2),Miclea Bogdan / Tatar Claudiu,Cordos Alexandru(2).
 6    05.10.18 21:00   ReKord  -  Sportul Telna   6 : 0   ReKord - Sportul Telna 6:0

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Sportul Telna.
 7    16.10.18 21:00   Sportul Telna  -  RMC 24   5 : 6   Sportul Telna - RMC 24 5:6

Note: Lungoci Daniel(2),Hada Paul,Morar Calin(2) / Sabau Claudiu,Popa Alin(2),Oarga Raul(3) . cartonas galben : Nicula Radu.
 8    24.10.18 21:00   Joga Bonito  -  Sportul Telna   10 : 2   Joga Bonito - Sportul Telna 10:2

Note: Gorea Alexandru(4),Crisan Ovidiu(2),Boldi Claudiu,Vas Andrei,Bedelean raul,Hada Alexandru / Lungoci Daniel,Morar Daniel . cartonas galben : Morar Calin.
 9    29.10.18 21:00   Sportul Telna  -  STH   0 : 1   Sportul Telna - STH 0:1

Note: Costea Dan.
 10    05.11.18 21:00   C.T.C. Alba  -  Sportul Telna   6 : 2   C.T.C. Alba - Sportul Telna 6:2

Note: Bota Marius(2,Cigoi Ovidiu,Micu Iulian(3) / Chitian Daniel.
 11    13.11.18 21:00   Brigada  -  Sportul Telna   0 : 11   Brigada - Sportul Telna 0:11

Note: Morar Daniel(2),Lungoci Daniel(2),Negru Mihai,Chitian Emanuel(3),Herdea Razvan(3).
 12    18.11.18 20:00   EuroHouse  -  Sportul Telna   3 : 3   EuroHouse - Sportul Telna 3:3

Note: Alba Adrian(2),Berindei Ioan / Stanciu Daniel(2),Lungoci Daniel.
 13    26.11.18 20:00   Sportul Telna  -  Beer Hunters   3 : 7   Sportul Telna - Beer Hunters 3:7

Note: Lungoci Daniel(3) / Cotoara Gabriel(2),Danila Calin(2),Sularea Marius,Benchea Daniel(2) . cartonas galben : Abu Saleem Tamer.
 14    28.01.19 20:00   Ampoi Team  -  Sportul Telna   7 : 2   Ampoi Team - Sportul Telna 7:2

Note: Otel Valentin,Pauletti Ioan,Cristea Calin,Rachita Sergiu(2),Bogdan Alexandru,Muresan Silviu / Chitian Emanuel(2).
 15    06.02.19 20:00   Sportul Telna  -  Paclisa City   2 : 2   Sportul Telna - Paclisa City 2:2

Note: Negru Mihai,Chitian Daniel / Oana Catalin,Galdean Benjamin.
 16    10.02.19 21:00   Edromec  -  Sportul Telna   7 : 4   Edromec - Sportul Telna 7:4

Note: Cigoi Ovidiu(3),Ratiu Alin(2),Horeiciuc Sergiu(2) / Stanciu Daniel,Lungoci Daniel(2),Medrea Razvan.
 17    14.02.19 21:00   Sportul Telna  -  ReKord   0 : 6   Sportul Telna - ReKord 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Sportul Telna.
 18    25.02.19 20:00   RMC 24  -  Sportul Telna   4 : 4   RMC 24 - Sportul Telna 4:4

Note: Susman Gheorghe(2),Toth Adam,Cristea Ioan / Lungoci Daniel(2)'Anton Flavius,Negru Mihai.
 19    03.03.19 18:00   Sportul Telna  -  Joga Bonito   1 : 19   Sportul Telna - Joga Bonito 1:19

Note: Morar Daniel / Oltean Mihai(3),Bedelean Raul(4),Hada Alexandru(2),Lodroman Traian(8),Gorea Alexandru,Vas Andrei . cartonas galben : Oltean Mihai.
 20    11.03.19 20:00   STH  -  Sportul Telna   3 : 14   STH - Sportul Telna 3:14

Note: Cristea Dorin,Tir Marius,Moldovan Andrei / Nistor Claudiu(6),Negru Mihai,Stanciu Daniel(4),Chitian Daniel(3).
 21    18.03.19 20:00   Sportul Telna  -  C.T.C. Alba   3 : 7   Sportul Telna - C.T.C. Alba 3:7

Note: Negru Mihai,Morar Daniel,Chitanu Daniel / Brandusa Razvan,Tilea Laurentiu,Micu Iulian,Sarbu Valentin(2),Bacsan Radu,Boitos Paul . cartonas galben : Boitos Paul.
 22    25.03.19 21:00   Sportul Telna  -  Brigada   4 : 4   Sportul Telna - Brigada 4:4

Note: Stanciu Daniel,Lungoci Daniel,Herdea Calin(2) / Padurean Alexandru,Barlea Victor, Manciulea George(2).
 
Last League Update: 25.03.19 22:20
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group