Campionatul GTSport-Bergenbier

Calender  Results/Table  Match Schedule  Charts    Info
T1  
T2  
T3  
T4  
T5  
T6  
T7  
T8  
T9  
T10  
T11  
T12  
 1    02.09.18 20:00   RMC 24  -  Edromec   5 : 5   RMC 24 - Edromec 5:5

Note: Bibotean Ovidiu,Toth Adam,Popa Alin(2),Cristea Ionel / Negrea Andrei(3),Tatar Claudiu(2).
 2    08.09.18 19:00   ReKord  -  RMC 24   4 : 1   ReKord - RMC 24 4:1

Note: Purda Ioan,Marginean Darius(2),Oniche Bogdan / Borsai Robert.
 3    16.09.18 19:00   Brigada  -  RMC 24   0 : 6   Brigada - RMC 24 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Brigada.
 4    24.09.18 20:00   RMC 24  -  Joga Bonito   3 : 7   RMC 24 - Joga Bonito 3:7

Note: Bibotean Ovidiu,Bleza Adrian,Rotar Mihai / Ivascu Cristian,Crisan Ovidiu,Bedeleanu Raul(3),Oltean Mihai,Vas Andrei.
 5    30.09.18 19:00   STH  -  RMC 24   8 : 4   STH - RMC 24 8:4

Note: Juncan Alexandru(4),Crisan Florin,Turc Catalin,Costea Dan,Tar Marius / Borsai Robert,Cristea Ioan(2),Susman Gheorghe.
 6    08.10.18 20:00   RMC 24  -  C.T.C. Alba   1 : 1   RMC 24 - C.T.C. Alba 1:1

Note: Oarga Raul / Dendiu Robert . cartonas galben : Bleza Adrian.
 7    16.10.18 21:00   Sportul Telna  -  RMC 24   5 : 6   Sportul Telna - RMC 24 5:6

Note: Lungoci Daniel(2),Hada Paul,Morar Calin(2) / Sabau Claudiu,Popa Alin(2),Oarga Raul(3) . cartonas galben : Nicula Radu.
 8    21.10.18 20:00   RMC 24  -  EuroHouse   6 : 5   RMC 24 - EuroHouse 6:5

Note: Sandru Silviu,Popa Alin,Cristea Ionel(4) / Baciu Laurentiu,Berindei Ioan,Teiusan Florin(3).
 9    28.10.18 18:00   Beer Hunters  -  RMC 24   9 : 1   Beer Hunters - RMC 24 9:1

Note: Toma George(2),Boanca Ioan(4),Sularea Marius,Cernea Andrei / Cirstea Radu.
 10    03.11.18 20:00   RMC 24  -  Ampoi Team   4 : 6   RMC 24 - Ampoi Team 4:6

Note: Bleza Adrian(3),Oarga Raul / Muresan Silviu(5),Otel Valentin.
 11    10.11.18 19:00   Paclisa City  -  RMC 24   8 : 1   Paclisa City - RMC 24 8:1

Note: Marica Alexandru(4),Galdean Bemjamin(3),Florea Nicolae / Bibotean Ovidiu.
 12    17.11.18 20:00   Edromec  -  RMC 24   1 : 9   Edromec - RMC 24 1:9

Note: Ghisa Nicolae / Rotar Mihai,Botei Nicolae,Popa Alin(2),Susman Gheorghe(3),Nemes Lucian(2 a.).
 13    24.11.18 19:00   RMC 24  -  ReKord   1 : 9   RMC 24 - ReKord 1:9

Note: Cristea Ionel / Marginean darius(4),Cristea Marius(4),Purda Ioan.
 14    27.01.19 19:00   RMC 24  -  Brigada   6 : 4   RMC 24 - Brigada 6:4

Note: Popa Alin(3),Oarga Raul(3) / Mihu Razvan(2),Urdareanu Cristian,Creivean Dinu.
 15    03.02.19 19:00   Joga Bonito  -  RMC 24   6 : 3   Joga Bonito - RMC 24 6:3

Note: Oltean Mihai,Csegoldi Szilard,Crisan Ovidiu(4) / Bleza Adrian,Toth Adam(2).
 16    10.02.19 20:00   RMC 24  -  STH   5 : 2   RMC 24 - STH 5:2

Note: Susman Gheorghe,Cristea Ionel(4) / Tir Marius,Marginean Cristian.
 17    16.02.19 20:00   C.T.C. Alba  -  RMC 24   7 : 7   C.T.C. Alba - RMC 24 7:7

Note: Sibu Valentin,Fetita Razvan(4),Boitos Paul,Tilea Laurentiu / Cristea Ionel(3),Sandru Silviu,Posa Victor,Sabau Claudiu,Popa Alin . cartonas galben : Posa Victor.
 18    25.02.19 20:00   RMC 24  -  Sportul Telna   4 : 4   RMC 24 - Sportul Telna 4:4

Note: Susman Gheorghe(2),Toth Adam,Cristea Ioan / Lungoci Daniel(2)'Anton Flavius,Negru Mihai.
 19    04.03.19 20:00   EuroHouse  -  RMC 24   5 : 2   EuroHouse - RMC 24 5:2

Note: Hulea Cristian(2),Berindei Ioan,Muntea Mihai,Alba Adrian / Cristea Ionel(2).
 20    13.03.19 21:00   RMC 24  -  Beer Hunters   1 : 5   RMC 24 - Beer Hunters 1:5

Note: Cirstea Radu / CuldaSebastian(3),Dalcos Catalin,Ilea Andrei.
 21    18.03.19 21:00   Ampoi Team  -  RMC 24   4 : 4   Ampoi Team - RMC 24 4:4

Note: Muresan Silviu(4) / Susman Gheorghe(2),Cristea Ioan(2) . cartonase galbene : Craciun Razvan / Sabau Claudiu,Bibotean Ovidiu.
 22    24.03.19 19:00   RMC 24  -  Paclisa City   6 : 0   RMC 24 - Paclisa City 6:0

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Paclisa City.
 
Last League Update: 25.03.19 22:20
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group