Campionatul GTSport-Bergenbier

Calender  Results/Table  Match Schedule  Charts    Info
T1  
T2  
T3  
T4  
T5  
T6  
T7  
T8  
T9  
T10  
T11  
T12  
 1    02.09.18 20:00   RMC 24  -  Edromec   5 : 5   RMC 24 - Edromec 5:5

Note: Bibotean Ovidiu,Toth Adam,Popa Alin(2),Cristea Ionel / Negrea Andrei(3),Tatar Claudiu(2).
 2    09.09.18 21:00   Edromec  -  Joga Bonito   1 : 6   Edromec - Joga Bonito 1:6

Note: Oprita Narcis / Bedeleanu Raul,Vas Andrei,Crisan Ovidiu,Ivascu Cristian,Hada Alexandru,Ivascu Catalin.
 3    16.09.18 21:00   STH  -  Edromec   4 : 3   STH - Edromec 4:3

Note: Marginean Cristian(3),Costea Daniel / Ghisa Nicolae,Horeiciuc Sergiu(2).
 4    22.09.18 20:00   Edromec  -  C.T.C. Alba   3 : 7   Edromec - C.T.C. Alba 3:7

Note: Buliga Raul,Uta Andrei,Ratiu Alin / Sirbu Valentin(2),Cigoi Ovidiu,Lehel Marius,Fetita Razvan(2),Boitos Paul.
 5    01.10.18 21:00   Sportul Telna  -  Edromec   3 : 3   Sportul Telna - Edromec 3:3

Note: Lungoci Daniel(2),Miclea Bogdan / Tatar Claudiu,Cordos Alexandru(2).
 6    07.10.18 21:00   Edromec  -  EuroHouse   3 : 3   Edromec - EuroHouse 3:3

Note: Tatar Claudiu,Scrob Radu(2) , Pasca Dan,Berindei Ionica,Florean Sergiu . cartonas galben : Uta Catalin.
 7    14.10.18 20:00   Beer Hunters  -  Edromec   15 : 2   Beer Hunters - Edromec 15:2

Note: Boanca Ioan(4),Roman Adrian(6),Danila Calin(2),Apetri Alin,Tamer Rami,Turus Silviu / Tatar Claudiu,Stanciu Sergiu.
 8    21.10.18 21:00   Edromec  -  Ampoi Team   2 : 6   Edromec - Ampoi Team 2:6

Note: Tatar Claudiu,Oprita Narcis / Muresan Silviu(4),Pauletti Ioan,Nemes Lucian(a).
 9    28.10.18 21:00   Paclisa City  -  Edromec   6 : 0   Paclisa City - Edromec 6:0

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Edromec.
 10    09.11.18 21:00   Edromec  -  Brigada   1 : 2   Edromec - Brigada 1:2

Note: Tatar Claudiu / Mihu Razvan,Biris Alexandru.
 11    10.11.18 20:00   Edromec  -  ReKord   6 : 9   Edromec - ReKord 6:9

Note: Nemes Lucian,Tatar Claudiu,Ghisa Nicolae,Cordos Alexandru(2),Uta Catalin / Berchi Paul,Marginean Darius(2),Oniche Bogdan(4),Purda Ioan(2).
 12    17.11.18 20:00   Edromec  -  RMC 24   1 : 9   Edromec - RMC 24 1:9

Note: Ghisa Nicolae / Rotar Mihai,Botei Nicolae,Popa Alin(2),Susman Gheorghe(3),Nemes Lucian(2 a.).
 13    25.11.18 20:00   Joga Bonito  -  Edromec   9 : 3   Joga Bonito - Edromec 9:3

Note: Gorea Alexandru(2),Lodroman Marius(2),Crisan Ovidiu,Bedelean Raul(3),Vas Andrei / Oprita Narcis,Tatar Claudiu,Laslau Darius.
 14    26.01.19 19:00   Edromec  -  STH   6 : 5   Edromec - STH 6:5

Note: Horeiciuc Sergiu,Stanciu Sergiu,Ratiu Alin(2),Duru Andrei,Gavrila George / Rad Rares,Tir Marius(2),Turc Catalin,Cristea Dorin.
 15    03.02.19 21:00   C.T.C. Alba  -  Edromec   6 : 3   C.T.C. Alba - Edromec 6:3

Note: Sirbu Valentin,Boitos Paul,Fetita Razvan(2),Tilea Laurentiu(2) / Ghisa Nicolae,Uta Catalin,Ratiu Alin.
 16    10.02.19 21:00   Edromec  -  Sportul Telna   7 : 4   Edromec - Sportul Telna 7:4

Note: Cigoi Ovidiu(3),Ratiu Alin(2),Horeiciuc Sergiu(2) / Stanciu Daniel,Lungoci Daniel(2),Medrea Razvan.
 17    17.02.19 20:00   EuroHouse  -  Edromec   2 : 4   EuroHouse - Edromec 2:4

Note: Alba Adrian,Muntea Mihai / Ratiu Alin(2),Horeiciuc Sergiu(2).
 18    24.02.19 20:00   Edromec  -  Beer Hunters   0 : 2   Edromec - Beer Hunters 0:2

Note: Filip Morar(2).
 19    03.03.19 20:00   Ampoi Team  -  Edromec   8 : 5   Ampoi Team - Edromec 8:5

Note: Muresan Silviu(4),Pauletti Ioan,Ciuca Dorin,Draghiciu Catalin(2) / Dura Andrei, Stanciu Sergiu, Horeiciuc Sergiu(3).
 20    10.03.19 19:00   Edromec  -  Paclisa City   9 : 4   Edromec - Paclisa City 9:4

Note: Ghisa Nicolae,Horeiciuc Sergiu(3),Borsoi Robert(2),Gavrila George(2),Cigoi Ovidiu / Titu Ioan(2),Marica Alexandru,Tat Nicolae.
 21    17.03.19 19:00   Brigada  -  Edromec   3 : 7   Brigada - Edromec 3:7

Note: Mihu Razvan(2),Catinel Adrian / Borsai Robert,Ghisa Nicolae(3),Horeiciuc Sergiu(3) . cartonas galben : Nemes Marius.
 22    24.03.19 21:00   ReKord  -  Edromec   8 : 3   ReKord - Edromec 8:3

Note: Purda Ioan(2),Stef Bogdan(2),Cristea Marius(2),Marginean Darius,Oniche Bogdan / Horeiciuc Sergiu(2),Ghisa Nicolae . cartonase galbene : Bondor Alin / Cigoi Ovidiu.
 
Last League Update: 25.03.19 22:20
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group