Campionatul GTSport-Bergenbier

Calender  Results/Table  Match Schedule  Charts    Info
T1  
T2  
T3  
T4  
T5  
T6  
T7  
T8  
T9  
T10  
T11  
T12  
 1    01.09.18 20:00   Brigada  -  ReKord   1 : 8   Brigada - ReKord 1:8

Note: Wainberg Petre / Purda Ioan(2),Sipos Alexandru,Marginean Darius(3),Kristof Tiberiu(2).
 2    08.09.18 19:00   ReKord  -  RMC 24   4 : 1   ReKord - RMC 24 4:1

Note: Purda Ioan,Marginean Darius(2),Oniche Bogdan / Borsai Robert.
 3    17.09.18 21:00   Joga Bonito  -  ReKord   6 : 1   Joga Bonito - ReKord 6:1

Note: Joldes Paul,Hada Alexandru(2),Gorea Alexandru,Tripsa Ionut(2) / Sipos Alexandru.
 4    22.09.18 19:00   ReKord  -  STH   6 : 4   ReKord - STH 6:4

Note: Samoila Andrei,Stef Bogdan(2),Purda Ioan(2),Cristea Marius / Turc Catalin(2),Crisan Florin,Cristea Dorin.
 5    29.09.18 20:00   C.T.C. Alba  -  ReKord   2 : 10   C.T.C. Alba - ReKord 2:10

Note: Dendiu Robert,Cigoi Ovidiu / Purda Ioan(5),Marginean Darius(2),Toporcian George,Cristea Marius,Stef Bogdan.
 6    05.10.18 21:00   ReKord  -  Sportul Telna   6 : 0   ReKord - Sportul Telna 6:0

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Sportul Telna.
 7    12.10.18 21:00   EuroHouse  -  ReKord   3 : 10   EuroHouse - ReKord 3:10

Note: Muntean Mihai,Stanea Alexandru,Hulea Cristian / Festeu Dragos,Sipos Alexandru(2),Marginean Darius,Ilea Andrei,Cristea Marius,Purda Ioan(4) . cartonas galben : Berindei Ioan.
 8    19.10.18 21:00   ReKord  -  Beer Hunters   0 : 7   ReKord - Beer Hunters 0:7

Note: Danila Calin(3),Sularea Marius,Turus Silviu,Apetri Alin,Marginean Darius(a) . cartonas galben : Apetri Alin . cartonas rosu : Festeu Dragos.
 9    30.10.18 21:00   Ampoi Team  -  ReKord   4 : 7   Ampoi Team - ReKord 4:7

Note: Muresan Silviu(3),Ciuca Dorin / Sipos Alexandru(3),Kristof Tiberiu,Cristea Marius,Stef Bogdan,Purda Ioan.
 10    02.11.18 21:00   ReKord  -  Paclisa City   11 : 4   ReKord - Paclisa City 11:4

Note: Sipos Alexandru(2),Marginean Darius(2),Samoila Andrei(3),Cristea Marius,Purda Ioan(3) / Oana Catalin(2),Galdean Benjamin(2).
 11    10.11.18 20:00   Edromec  -  ReKord   6 : 9   Edromec - ReKord 6:9

Note: Nemes Lucian,Tatar Claudiu,Ghisa Nicolae,Cordos Alexandru(2),Uta Catalin / Berchi Paul,Marginean Darius(2),Oniche Bogdan(4),Purda Ioan(2).
 12    18.11.18 19:00   ReKord  -  Brigada   6 : 0   ReKord - Brigada 6:0

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Brigada.
 13    24.11.18 19:00   RMC 24  -  ReKord   1 : 9   RMC 24 - ReKord 1:9

Note: Cristea Ionel / Marginean darius(4),Cristea Marius(4),Purda Ioan.
 14    25.01.19 21:00   ReKord  -  Joga Bonito   5 : 9   ReKord - Joga Bonito 5:9

Note: Cristea Marius(2),Stef Bogdan(3) / Crisan Ovidiu(2),Hada Alexandru(4),Joldes Paul(2),Lodroman Marius.
 15    02.02.19 20:00   STH  -  ReKord   5 : 5   STH - ReKord 5:5

Note: Galdau Daniel,Cristea Dorin(2),Tar Marius(2) / Oniche Bogdan,Cristea Marius,Stef Bogdan,Purda Ioan(2).
 16    09.02.19 20:00   ReKord  -  C.T.C. Alba   9 : 3   ReKord - C.T.C. Alba 9:3

Note: Orian Cristian,Berchi Paul,Oniche Bogdan(3),Stef Bogdan(5) / Fetita Razvan,Sirbu Valentin,Tilea Laurentiu.
 17    14.02.19 21:00   Sportul Telna  -  ReKord   0 : 6   Sportul Telna - ReKord 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Sportul Telna.
 18    24.02.19 19:00   ReKord  -  EuroHouse   3 : 2   ReKord - EuroHouse 3:2

Note: Purda Ioan(3) / Pasca Dan,Berindei Ioan . cartonase galbene : Orian Cristian,Cristea Marius,Bondor Alin.
 19    06.03.19 21:00   Beer Hunters  -  ReKord   2 : 6   Beer Hunters - ReKord 2:6

Note: Apetri Alin,Culda Sebastian / Oniche Bogdan(3),Marginean Darius(3) . cartonase galbene : Orian Cristian, Cristea Marius.
 20    09.03.19 20:00   ReKord  -  Ampoi Team   3 : 7   ReKord - Ampoi Team 3:7

Note: Purda Ioan(2),Cristea Marius / Pauletti Ioan,Draghici Catalin,Muresan Silviu(2),Rachita Sergiu(3) . cartonas galben : Pauletti Ioan.
 21    20.03.19 20:00   Paclisa City  -  ReKord   3 : 12   Paclisa City - ReKord 3:12

Note: Titu Ioan(2),Oana Catalin / Cristea Marius,Purda Ioan(3),Bondor Alin,Oniche Bogdan(2),Toparcean George,Negura George(4).
 22    24.03.19 21:00   ReKord  -  Edromec   8 : 3   ReKord - Edromec 8:3

Note: Purda Ioan(2),Stef Bogdan(2),Cristea Marius(2),Marginean Darius,Oniche Bogdan / Horeiciuc Sergiu(2),Ghisa Nicolae . cartonase galbene : Bondor Alin / Cigoi Ovidiu.
 
Last League Update: 25.03.19 22:20
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group