Campionatul GTSport-Bergenbier

Calender  Results/Table  Match Schedule  Charts    Info
T1  
T2  
T3  
T4  
T5  
T6  
T7  
T8  
T9  
T10  
T11  
T12  
 1    31.08.18 21:00   Joga Bonito  -  Paclisa City   10 : 4   Joga Bonito - Paclisa City 10:4

Note: Vas Andrei(3),Tripsa Ionut(2),Gorea Alexandru,Joldes Paul(2),Hada Alexandru(2) / Oana Catalin(3),Titu Ioan.
 2    09.09.18 21:00   Edromec  -  Joga Bonito   1 : 6   Edromec - Joga Bonito 1:6

Note: Oprita Narcis / Bedeleanu Raul,Vas Andrei,Crisan Ovidiu,Ivascu Cristian,Hada Alexandru,Ivascu Catalin.
 3    17.09.18 21:00   Joga Bonito  -  ReKord   6 : 1   Joga Bonito - ReKord 6:1

Note: Joldes Paul,Hada Alexandru(2),Gorea Alexandru,Tripsa Ionut(2) / Sipos Alexandru.
 4    24.09.18 20:00   RMC 24  -  Joga Bonito   3 : 7   RMC 24 - Joga Bonito 3:7

Note: Bibotean Ovidiu,Bleza Adrian,Rotar Mihai / Ivascu Cristian,Crisan Ovidiu,Bedeleanu Raul(3),Oltean Mihai,Vas Andrei.
 5    29.09.18 19:00   Brigada  -  Joga Bonito   0 : 6   Brigada - Joga Bonito 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Brigada.
 6    07.10.18 20:00   Joga Bonito  -  STH   2 : 4   Joga Bonito - STH 2:4

Note: Boldi Claudiu,Hada Alexandru / Cristea Dorin(3),Rad Rares . cartonase galbene : Ivascu Catalin,Gorea Alexandru,Oltean Mihai.
 7    17.10.18 21:00   C.T.C. Alba  -  Joga Bonito   1 : 9   C.T.C. Alba - Joga Bonito 1:9

Note: Boitos Paul / Gorea Alexandru(2),Hada Alexandru,Lodroman Marius(3),Vas Andrei(3).
 8    24.10.18 21:00   Joga Bonito  -  Sportul Telna   10 : 2   Joga Bonito - Sportul Telna 10:2

Note: Gorea Alexandru(4),Crisan Ovidiu(2),Boldi Claudiu,Vas Andrei,Bedelean raul,Hada Alexandru / Lungoci Daniel,Morar Daniel . cartonas galben : Morar Calin.
 9    28.10.18 19:00   EuroHouse  -  Joga Bonito   4 : 9   EuroHouse - Joga Bonito 4:9

Note: Muntea Mihai(2),Berindei Ioan(2) / Bedelean Raul(2),Oltean Mihai,Lodroman Marius(2),Gorea Alexandru(3),Ivascu Catalin.
 10    06.11.18 21:00   Joga Bonito  -  Beer Hunters   3 : 3   Joga Bonito - Beer Hunters 3:3

Note: Tripsa Ionut,Joldes Paul,Gorea Alexandru / Cernea Andrei(2),Boanca Ioan . cartonase galbene : Joldes Paul / Boanca Ioan.
 11    11.11.18 21:00   Ampoi Team  -  Joga Bonito   4 : 4   Ampoi Team - Joga Bonito 4:4

Note: Draghiciu Catalin,Muresan Silviu(3) / Man Alexandru,Lodroman Marius,Bedeleanu Raul,Vas Andrei.
 12    17.11.18 18:00   Paclisa City  -  Joga Bonito   2 : 8   Paclisa City - Joga Bonito 2:8

Note: Florea Nicolae,Galdean Benjamin / Hada Alexandru(2),Tripsa Ionut(2),Vas Andrei,Gorea Alexandru(3) . cartonas galben : Oana Catalin.
 13    25.11.18 20:00   Joga Bonito  -  Edromec   9 : 3   Joga Bonito - Edromec 9:3

Note: Gorea Alexandru(2),Lodroman Marius(2),Crisan Ovidiu,Bedelean Raul(3),Vas Andrei / Oprita Narcis,Tatar Claudiu,Laslau Darius.
 14    25.01.19 21:00   ReKord  -  Joga Bonito   5 : 9   ReKord - Joga Bonito 5:9

Note: Cristea Marius(2),Stef Bogdan(3) / Crisan Ovidiu(2),Hada Alexandru(4),Joldes Paul(2),Lodroman Marius.
 15    03.02.19 19:00   Joga Bonito  -  RMC 24   6 : 3   Joga Bonito - RMC 24 6:3

Note: Oltean Mihai,Csegoldi Szilard,Crisan Ovidiu(4) / Bleza Adrian,Toth Adam(2).
 16    10.02.19 19:00   Joga Bonito  -  Brigada   16 : 2   Joga Bonito - Brigada 16:2

Note: Boldi Claudiu(3),Crisan Ovidiu,Gorea Alexandru(2),Lodroman Marius(4),Hada Alexandru(3),Vas Andrei(3) / Stef George,Hang Alin.
 17    20.02.19 20:00   STH  -  Joga Bonito   0 : 9   STH - Joga Bonito 0:9

Note: Tripsa Ionut(2),Oltean Mihai(2),Man Alexandru,Gorea Alexandru,Bedelean Raul,Joldes Paul,Vas Andrei.
 18    23.02.19 20:00   Joga Bonito  -  C.T.C. Alba   8 : 5   Joga Bonito - C.T.C. Alba 8:5

Note: Ivascu Catalin,Joldes Paul,Oltean Mihai,Crisan Ovidiu(2),Tripsa Ionut,Lodroman Marius(2) / Fetita Razvan(3),Tilea Laurentiu,Morea Denis . cartonas galben : Brandusa Razvan.
 19    03.03.19 18:00   Sportul Telna  -  Joga Bonito   1 : 19   Sportul Telna - Joga Bonito 1:19

Note: Morar Daniel / Oltean Mihai(3),Bedelean Raul(4),Hada Alexandru(2),Lodroman Traian(8),Gorea Alexandru,Vas Andrei . cartonas galben : Oltean Mihai.
 20    09.03.19 19:00   Joga Bonito  -  EuroHouse   6 : 0   Joga Bonito - EuroHouse 6:0

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei EuroHouse.
 21    17.03.19 20:00   Beer Hunters  -  Joga Bonito   6 : 2   Beer Hunters - Joga Bonito 6:2

Note: Danila Calin,Turus Silviu(2),Apetri Alin,Ivascu Catalin,Culda Sebastian / Joldes Paul,Lodroman Marius.
 22    23.03.19 20:00   Joga Bonito  -  Ampoi Team   6 : 5   Joga Bonito - Ampoi Team 6:5

Note: Joldes Paul(3),Bedelean Raul,Ivascu Catalin,Tripsa Ionut / Muresan Silviu,Otel Valentin,Dreghiciu Catalin(2),Rachita Sergiu.
 
Last League Update: 25.03.19 22:20
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group