Campionatul GTSport-Bergenbier

Calender  Results/Table  Match Schedule  Charts    Info
T1  
T2  
T3  
T4  
T5  
T6  
T7  
T8  
T9  
T10  
T11  
T12  
 1    02.09.18 19:00   Sportul Telna  -  EuroHouse   0 : 6   Sportul Telna - EuroHouse 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Sportul Telna.
 2    09.09.18 19:00   EuroHouse  -  Brigada   5 : 2   EuroHouse - Brigada 5:2

Note: Truta Alexandru,Muntean Mihai(2),Berindei Ioan,Baciu Laurentiu / Mihu Razvan,Wainberg Petre.
 3    14.09.18 21:00   EuroHouse  -  Beer Hunters   1 : 8   EuroHouse - Beer Hunters 1:8

Note: Muntean Mihai / Apetri Alin,Toma George,Tamer Saleem,Cernea Andrei(3),Culda Alexandru(2).
 4    23.09.18 19:00   Ampoi Team  -  EuroHouse   8 : 2   Ampoi Team - EuroHouse 8:2

Note: Otel Valentin(4),Dreghiciu Catalin(2),Colcer Simion(2) / Muntean Mihai,Berindei Ionica.
 5    30.09.18 20:00   EuroHouse  -  Paclisa City   2 : 3   EuroHouse - Paclisa City 2:3

Note: Muntean Mihai(2) / Oana Catalin,Marica Alexandru(2).
 6    07.10.18 21:00   Edromec  -  EuroHouse   3 : 3   Edromec - EuroHouse 3:3

Note: Tatar Claudiu,Scrob Radu(2) , Pasca Dan,Berindei Ionica,Florean Sergiu . cartonas galben : Uta Catalin.
 7    12.10.18 21:00   EuroHouse  -  ReKord   3 : 10   EuroHouse - ReKord 3:10

Note: Muntean Mihai,Stanea Alexandru,Hulea Cristian / Festeu Dragos,Sipos Alexandru(2),Marginean Darius,Ilea Andrei,Cristea Marius,Purda Ioan(4) . cartonas galben : Berindei Ioan.
 8    21.10.18 20:00   RMC 24  -  EuroHouse   6 : 5   RMC 24 - EuroHouse 6:5

Note: Sandru Silviu,Popa Alin,Cristea Ionel(4) / Baciu Laurentiu,Berindei Ioan,Teiusan Florin(3).
 9    28.10.18 19:00   EuroHouse  -  Joga Bonito   4 : 9   EuroHouse - Joga Bonito 4:9

Note: Muntea Mihai(2),Berindei Ioan(2) / Bedelean Raul(2),Oltean Mihai,Lodroman Marius(2),Gorea Alexandru(3),Ivascu Catalin.
 10    04.11.18 20:00   STH  -  EuroHouse   6 : 4   STH - EuroHouse 6:4

Note: Cristea Dorin(3),Marginean Cristian,Juncan Alexandru,Tar Marius / Boian Marius(2),Stanea Alexandru,Berindei Ionica.
 11    11.11.18 19:00   EuroHouse  -  C.T.C. Alba   7 : 9   EuroHouse - C.T.C. Alba 7:9

Note: Truta Alexandru,Todoran Cristian,Stanea Alexandru(2),Pasca Dan,Boian Marius(2) / Stoica Ciprian,Morea Denis,Sirbu Valentin(2) ,Bota Marius,Boitos Paul,Micu Iulian(3).
 12    18.11.18 20:00   EuroHouse  -  Sportul Telna   3 : 3   EuroHouse - Sportul Telna 3:3

Note: Alba Adrian(2),Berindei Ioan / Stanciu Daniel(2),Lungoci Daniel.
 13    25.11.18 19:00   Brigada  -  EuroHouse   0 : 6   Brigada - EuroHouse 0:6

Note: Meci castigat la masa verde in urma contestatiei depuse de echipa EuroHouse.
 14    27.01.19 20:00   Beer Hunters  -  EuroHouse   7 : 3   Beer Hunters - EuroHouse 7:3

Note: Danila Calin(2),Turus Silviu(4),Cotoara Gabriel / Scrob Claudiu,Hulea Cristian,Scrob Liviu.
 15    02.02.19 19:00   EuroHouse  -  Ampoi Team   3 : 5   EuroHouse - Ampoi Team 3:5

Note: Muntea Mihai(3) / Muresan Silviu(5).
 16    10.02.19 18:00   Paclisa City  -  EuroHouse   9 : 5   Paclisa City - EuroHouse 9:5

Note: Marica Alexandru,Titu Ioan(2),Vasiu Razvan,Oana Catalin(3),Tatu Radu(2) / Pasca Dan(2),Muntea Mihai,Scrob Liviu,Teiusan Florin.
 17    17.02.19 20:00   EuroHouse  -  Edromec   2 : 4   EuroHouse - Edromec 2:4

Note: Alba Adrian,Muntea Mihai / Ratiu Alin(2),Horeiciuc Sergiu(2).
 18    24.02.19 19:00   ReKord  -  EuroHouse   3 : 2   ReKord - EuroHouse 3:2

Note: Purda Ioan(3) / Pasca Dan,Berindei Ioan . cartonase galbene : Orian Cristian,Cristea Marius,Bondor Alin.
 19    04.03.19 20:00   EuroHouse  -  RMC 24   5 : 2   EuroHouse - RMC 24 5:2

Note: Hulea Cristian(2),Berindei Ioan,Muntea Mihai,Alba Adrian / Cristea Ionel(2).
 20    09.03.19 19:00   Joga Bonito  -  EuroHouse   6 : 0   Joga Bonito - EuroHouse 6:0

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei EuroHouse.
 21    17.03.19 21:00   EuroHouse  -  STH   9 : 6   EuroHouse - STH 9:6

Note: Muntea Mihai(5),Teiusan Florin(3),Scrob Liviu / Turc Catalin(2),Cristea Dorin(3),Tar Marius.
 22    24.03.19 20:00   C.T.C. Alba  -  EuroHouse   4 : 3   C.T.C. Alba - EuroHouse 4:3

Note: Fetita Razvan (2),Morea Denis(2) / Muntea Mihai,Truta Alexandru,Scrob Liviu . cartonas galben : Scrob Liviu.
 
Last League Update: 25.03.19 22:20
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group