Campionatul GTSport-Bergenbier

Calender  Results/Table  Match Schedule  Charts    Info
T1  
T2  
T3  
T4  
T5  
T6  
T7  
T8  
T9  
T10  
T11  
T12  
 1    01.09.18 20:00   Brigada  -  ReKord   1 : 8   Brigada - ReKord 1:8

Note: Wainberg Petre / Purda Ioan(2),Sipos Alexandru,Marginean Darius(3),Kristof Tiberiu(2).
 2    09.09.18 19:00   EuroHouse  -  Brigada   5 : 2   EuroHouse - Brigada 5:2

Note: Truta Alexandru,Muntean Mihai(2),Berindei Ioan,Baciu Laurentiu / Mihu Razvan,Wainberg Petre.
 3    16.09.18 19:00   Brigada  -  RMC 24   0 : 6   Brigada - RMC 24 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Brigada.
 4    23.09.18 20:00   Beer Hunters  -  Brigada   10 : 2   Beer Hunters - Brigada 10:2

Note: Toma George,Sularea Marius(2),Tamer Rami,Muresan Victor,Halalae Eugen,Cernea Andrei(2),Dalcos Catalin(2) / Mihu Razvan(2).
 5    29.09.18 19:00   Brigada  -  Joga Bonito   0 : 6   Brigada - Joga Bonito 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Brigada.
 6    07.10.18 19:00   Ampoi Team  -  Brigada   1 : 2   Ampoi Team - Brigada 1:2

Note: Pauletti Ioan / Creivean Dinu(2) . cartonase galbene : Cristea Calin,Marginean Marius.
 7    14.10.18 19:00   Brigada  -  STH   4 : 3   Brigada - STH 4:3

Note: Mihu Razvan(2),Creivean Dinu(2) / Costea Dan,Cristea Dorin(2).
 8    21.10.18 18:00   Paclisa City  -  Brigada   5 : 3   Paclisa City - Brigada 5:3

Note: Marica Alexandru(2),Galdean Benjamin(3) / Creivean Dinu,Stef George,Redean Marius.
 9    28.10.18 20:00   Brigada  -  C.T.C. Alba   2 : 7   Brigada - C.T.C. Alba 2:7

Note: Chiorean Emanuel,Creivean Dinu / Sirbu Valentin,Boitos Paul(2),Cigoi Ovidiu,Lehel Marius,Micu Iulian(2) . cartonas galben : Chiorean Emanuel.
 10    09.11.18 21:00   Edromec  -  Brigada   1 : 2   Edromec - Brigada 1:2

Note: Tatar Claudiu / Mihu Razvan,Biris Alexandru.
 11    13.11.18 21:00   Brigada  -  Sportul Telna   0 : 11   Brigada - Sportul Telna 0:11

Note: Morar Daniel(2),Lungoci Daniel(2),Negru Mihai,Chitian Emanuel(3),Herdea Razvan(3).
 12    18.11.18 19:00   ReKord  -  Brigada   6 : 0   ReKord - Brigada 6:0

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Brigada.
 13    25.11.18 19:00   Brigada  -  EuroHouse   0 : 6   Brigada - EuroHouse 0:6

Note: Meci castigat la masa verde in urma contestatiei depuse de echipa EuroHouse.
 14    27.01.19 19:00   RMC 24  -  Brigada   6 : 4   RMC 24 - Brigada 6:4

Note: Popa Alin(3),Oarga Raul(3) / Mihu Razvan(2),Urdareanu Cristian,Creivean Dinu.
 15    03.02.19 20:00   Brigada  -  Beer Hunters   1 : 10   Brigada - Beer Hunters 1:10

Note: Chiorean Emanuel / Sularea Marius,Apetri Alin,Tamer Sami(2),Ivascu Catalin(2),Culda Sebastian(2),Filip Morar.
 16    10.02.19 19:00   Joga Bonito  -  Brigada   16 : 2   Joga Bonito - Brigada 16:2

Note: Boldi Claudiu(3),Crisan Ovidiu,Gorea Alexandru(2),Lodroman Marius(4),Hada Alexandru(3),Vas Andrei(3) / Stef George,Hang Alin.
 17    17.02.19 19:00   Brigada  -  Ampoi Team   2 : 10   Brigada - Ampoi Team 2:10

Note: Mihu Razvan(2) / Muresan Silviu(6),Ciuca Dorin,Dreghiciu Catalin(2),baranyi Marius . cartonase galbene : Urdareanu Cristian . cartonas rosu : Urdareanu Cristian.
 18    24.02.19 18:00   STH  -  Brigada   13 : 1   STH - Brigada 13:1

Note: Marginean Florin(2),Tir Marius,Rad Rares(2),Cristea Dorin(5),Galdau Daniel,Turc Catalin,Juncan Alexandru / Mihu Razvan.
 19    03.03.19 19:00   Brigada  -  Paclisa City   9 : 5   Brigada - Paclisa City 9:5

Note: Catinel Adrian,Padurean Alexandru(2),Andreica Radu,Suzuiana Alex,Biris Alex(4) / Titu Ioan(2),Marica Alexandru(2),Tat Nicolae . cartonas galben : Padurean Alexandru.
 20    10.03.19 20:00   C.T.C. Alba  -  Brigada   5 : 2   C.T.C. Alba - Brigada 5:2

Note: Fetita Razvan(2),Sirbu Valentin(3) / Andreica Radu(2) . cartonas galben : Sunzuiana Alexandru.
 21    17.03.19 19:00   Brigada  -  Edromec   3 : 7   Brigada - Edromec 3:7

Note: Mihu Razvan(2),Catinel Adrian / Borsai Robert,Ghisa Nicolae(3),Horeiciuc Sergiu(3) . cartonas galben : Nemes Marius.
 22    25.03.19 21:00   Sportul Telna  -  Brigada   4 : 4   Sportul Telna - Brigada 4:4

Note: Stanciu Daniel,Lungoci Daniel,Herdea Calin(2) / Padurean Alexandru,Barlea Victor, Manciulea George(2).
 
Last League Update: 25.03.19 22:20
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group