Campionatul GTSport-Bergenbier

Calender  Results/Table  Match Schedule  Charts    Info
T1  
T2  
T3  
T4  
T5  
T6  
T7  
T8  
T9  
T10  
T11  
T12  
 1    01.09.18 21:00   C.T.C. Alba  -  Beer Hunters   4 : 3   C.T.C. Alba - Beer Hunters 4:3

Note: Fetita Razvan(3),Stoica Ciprian / Apetri Alin,Cotoara Gabriel,Roman Adrian . cartonas galben : Roman Adrian.
 2    09.09.18 20:00   Beer Hunters  -  Sportul Telna   6 : 3   Beer Hunters - Sportul Telna 6:3

Note: Roman Adrian(4),Sularea Marius,Danila Calin / Miclea Bogdan(2),Lungoci Daniel.
 3    14.09.18 21:00   EuroHouse  -  Beer Hunters   1 : 8   EuroHouse - Beer Hunters 1:8

Note: Muntean Mihai / Apetri Alin,Toma George,Tamer Saleem,Cernea Andrei(3),Culda Alexandru(2).
 4    23.09.18 20:00   Beer Hunters  -  Brigada   10 : 2   Beer Hunters - Brigada 10:2

Note: Toma George,Sularea Marius(2),Tamer Rami,Muresan Victor,Halalae Eugen,Cernea Andrei(2),Dalcos Catalin(2) / Mihu Razvan(2).
 5    30.09.18 21:00   Beer Hunters  -  Ampoi Team   6 : 4   Beer Hunters - Ampoi Team 6:4

Note: Boanca Ioan(3),Apetri Alin,Benchea Daniel,Cotoara Gabriel / Otel Valentin,Cristea Calin,Craciun Razvan(2).
 6    06.10.18 20:00   Paclisa City  -  Beer Hunters   0 : 6   Paclisa City - Beer Hunters 0:6

Note: Meci castigat in urma neprezentarii echipei Paclisa City.
 7    14.10.18 20:00   Beer Hunters  -  Edromec   15 : 2   Beer Hunters - Edromec 15:2

Note: Boanca Ioan(4),Roman Adrian(6),Danila Calin(2),Apetri Alin,Tamer Rami,Turus Silviu / Tatar Claudiu,Stanciu Sergiu.
 8    19.10.18 21:00   ReKord  -  Beer Hunters   0 : 7   ReKord - Beer Hunters 0:7

Note: Danila Calin(3),Sularea Marius,Turus Silviu,Apetri Alin,Marginean Darius(a) . cartonas galben : Apetri Alin . cartonas rosu : Festeu Dragos.
 9    28.10.18 18:00   Beer Hunters  -  RMC 24   9 : 1   Beer Hunters - RMC 24 9:1

Note: Toma George(2),Boanca Ioan(4),Sularea Marius,Cernea Andrei / Cirstea Radu.
 10    06.11.18 21:00   Joga Bonito  -  Beer Hunters   3 : 3   Joga Bonito - Beer Hunters 3:3

Note: Tripsa Ionut,Joldes Paul,Gorea Alexandru / Cernea Andrei(2),Boanca Ioan . cartonase galbene : Joldes Paul / Boanca Ioan.
 11    11.11.18 20:00   Beer Hunters  -  STH   6 : 3   Beer Hunters - STH 6:3

Note: Muresan Victor,Apetri Alin(4),Cotoara Gabriel / Marginean Cristian(3).
 12    17.11.18 19:00   Beer Hunters  -  C.T.C. Alba   11 : 4   Beer Hunters - C.T.C. Alba 11:4

Note: Muresan Victor,Sularea Marius,Boanca Ioan(2),Roman Adrian(2),Apetri Alin(3),Benchea Daniel(2) / Boitos Paul,Cigoi Ovidiu(2),Micu Iulian . cartonas galben : Cuntan Cosmin.
 13    26.11.18 20:00   Sportul Telna  -  Beer Hunters   3 : 7   Sportul Telna - Beer Hunters 3:7

Note: Lungoci Daniel(3) / Cotoara Gabriel(2),Danila Calin(2),Sularea Marius,Benchea Daniel(2) . cartonas galben : Abu Saleem Tamer.
 14    27.01.19 20:00   Beer Hunters  -  EuroHouse   7 : 3   Beer Hunters - EuroHouse 7:3

Note: Danila Calin(2),Turus Silviu(4),Cotoara Gabriel / Scrob Claudiu,Hulea Cristian,Scrob Liviu.
 15    03.02.19 20:00   Brigada  -  Beer Hunters   1 : 10   Brigada - Beer Hunters 1:10

Note: Chiorean Emanuel / Sularea Marius,Apetri Alin,Tamer Sami(2),Ivascu Catalin(2),Culda Sebastian(2),Filip Morar.
 16    09.02.19 19:00   Ampoi Team  -  Beer Hunters   4 : 3   Ampoi Team - Beer Hunters 4:3

Note: Muresan Silviu(2),Otel Valentin,Marginean Marius / Toma George,Muresan Victor,Turus Silviu.
 17    17.02.19 18:00   Beer Hunters  -  Paclisa City   6 : 5   Beer Hunters - Paclisa City 6:5

Note: Dalcos Catalin,Cotoara Gabriel,Culda Sebastian(3),Filip Morar / Titu Ioan(2),Oana Catalin,Marica Alexandru(2) . cartonas galben : Florea Alexandru.
 18    24.02.19 20:00   Edromec  -  Beer Hunters   0 : 2   Edromec - Beer Hunters 0:2

Note: Filip Morar(2).
 19    06.03.19 21:00   Beer Hunters  -  ReKord   2 : 6   Beer Hunters - ReKord 2:6

Note: Apetri Alin,Culda Sebastian / Oniche Bogdan(3),Marginean Darius(3) . cartonase galbene : Orian Cristian, Cristea Marius.
 20    13.03.19 21:00   RMC 24  -  Beer Hunters   1 : 5   RMC 24 - Beer Hunters 1:5

Note: Cirstea Radu / CuldaSebastian(3),Dalcos Catalin,Ilea Andrei.
 21    17.03.19 20:00   Beer Hunters  -  Joga Bonito   6 : 2   Beer Hunters - Joga Bonito 6:2

Note: Danila Calin,Turus Silviu(2),Apetri Alin,Ivascu Catalin,Culda Sebastian / Joldes Paul,Lodroman Marius.
 22    23.03.19 21:00   STH  -  Beer Hunters   5 : 9   STH - Beer Hunters 5:9

Note: Marginean Florin,Juncan Alexandru(2),Cristea Dorin,Costea Dan / Cotoara Gabriel(2),Morar Filip,Apetri Alin,Culda Sebastian(3),Sularea Marius,Dalcos Catalin.
 
Last League Update: 25.03.19 22:20
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group