Cupa Craciunului-Cola Cola 2006

Winner Loser First Draft Points Sort 1 Points Sort 2 Points Sort 3 GD Sort 1 GD Sort 2 GD Sort 3 F Sort 1 F Sort 2 F Sort 3
Group Stage   Group A                
Data Ora Meci       Grupa Rank Team P W D L F A GD Pts
BST 1 FC Coral 3 2 1 0 21 5 16 7 Group A  
10-dec 16:00 1 FC Coral 4 4 Răstoaca A Draw Draw 2 Răstoaca 3 1 2 0 14 11 3 5 Played W L D F A GD Points Team Points Team Points Team Points GD Team Points GD Team Points GD Team Points GD F Team Points GD F Team Points GD F Team Points GD F P W L D F A GD Points
09-dec 15:00 2 Iulinar Construct 10 2 Crazy Boys A Iulinar Construct Crazy Boys 3 Iulinar Construct 3 1 1 1 14 15 -1 4 FC Coral 3 2 0 1 21 5 16 7 FC Coral 7 FC Coral 7 FC Coral 7 16 FC Coral 7 16 FC Coral 7 16 FC Coral 7 16 21 FC Coral 7 16 21 FC Coral 7 16 21 FC Coral 7 16 21 FC Coral 3 2 0 1 21 5 16 7
10-dec 14:00 3 Gold Team 2 0 Edromec B Gold Team Edromec 4 Crazy Boys 3 0 0 3 6 24 -18 0 Răstoaca 3 1 0 2 14 11 3 5 Răstoaca 5 Răstoaca 5 Răstoaca 5 3 Răstoaca 5 3 Răstoaca 5 3 Răstoaca 5 3 14 Răstoaca 5 3 14 Răstoaca 5 3 14 Răstoaca 5 3 14 Răstoaca 3 1 0 2 14 11 3 5
10-dec 13:00 4 Gemina 2 2 Albalact B Draw Draw   Iulinar Construct 3 1 1 1 14 15 -1 4 Iulinar Construct 4 Iulinar Construct 4 Iulinar Construct 4 -1 Iulinar Construct 4 -1 Iulinar Construct 4 -1 Iulinar Construct 4 -1 14 Iulinar Construct 4 -1 14 Iulinar Construct 4 -1 14 Iulinar Construct 4 -1 14 Iulinar Construct 3 1 1 1 14 15 -1 4
10-dec 19:00 5 Univ. 1 Decembrie 5 2 SAS Gres C Univ. 1 Decembrie SAS Gres   Group B                 Crazy Boys 3 0 3 0 6 24 -18 0 Crazy Boys 0 Crazy Boys 0 Crazy Boys 0 -18 Crazy Boys 0 -18 Crazy Boys 0 -18 Crazy Boys 0 -18 6 Crazy Boys 0 -18 6 Crazy Boys 0 -18 6 Crazy Boys 0 -18 6 Crazy Boys 3 0 3 0 6 24 -18 0
10-dec 18:00 6 3EFG 5 3 FC Sews C 3EFG FC Sews Rank Team P W D L F A GD Pts
09-dec 18:00 7 Inter Ciugud 11 5 AMA D Inter Ciugud AMA 1 Gemina 3 2 1 0 10 3 7 7 Group B
10-dec 17:00 8 Muchacos Malos 4 4 Pâclișa City D Draw Draw 2 Gold Team 3 2 0 1 12 6 6 6 Played W L D F A GD Points
09-dec 17:00 9 Eurogold 3 0 Rosso Nerii E Eurogold Rosso Nerii 3 Edromec 3 1 0 2 4 10 -6 3 Gold Team 3 2 1 0 12 6 6 6 Gold Team 6 Gemina 7 Gemina 7 7 Gemina 7 7 Gemina 7 7 Gemina 7 7 10 Gemina 7 7 10 Gemina 7 7 10 Gemina 7 7 10 Gemina 3 2 0 1 10 3 7 7
09-dec 13:00 10 Exotic Fruit 3 0 Inox Del Dodo E Exotic Fruit Inox Del Dodo 4 Albalact 3 0 1 2 8 15 -7 1 Edromec 3 1 2 0 4 10 -6 3 Edromec 3 Edromec 3 Gold Team 6 6 Gold Team 6 6 Gold Team 6 6 Gold Team 6 6 12 Gold Team 6 6 12 Gold Team 6 6 12 Gold Team 6 6 12 Gold Team 3 2 1 0 12 6 6 6
09-dec 19:00 12 Real Clamiso 2 15 Rockada F Mercur Hulligans Tulnicul Players Gemina 3 2 0 1 10 3 7 7 Gemina 7 Gold Team 6 Edromec 3 -6 Edromec 3 -6 Edromec 3 -6 Edromec 3 -6 4 Edromec 3 -6 4 Edromec 3 -6 4 Edromec 3 -6 4 Edromec 3 1 2 0 4 10 -6 3
10-dec 15:00 11 Mercur Hulligans 2 1 Tulnicul Players F Rockada Real Clamiso   Group C                 Albalact 3 0 2 1 8 15 -7 1 Albalact 1 Albalact 1 Albalact 1 -7 Albalact 1 -7 Albalact 1 -7 Albalact 1 -7 8 Albalact 1 -7 8 Albalact 1 -7 8 Albalact 1 -7 8 Albalact 3 0 2 1 8 15 -7 1
09-dec 20:00 13 Lin&Ema 3 1 RMC 24 G Lin&Ema RMC 24 Rank Team P W D L F A GD Pts
09-dec 16:00 14 All Stars 5 1 Internazzionale G All Stars Internazzionale 1 Univ. 1 Decembrie 3 2 1 0 15 8 7 7 Group C
10-dec 20:00 15 The Sharks 4 3 Dumbrava Floriss H The Sharks Dumbrava Floriss 2 3EFG 3 1 2 0 12 10 2 5 Played W L D F A GD Points
09-dec 14:00 16 FC Gyus 14 1 Ampoi Team H FC Gyus Ampoi Team 3 FC Sews 3 1 0 2 11 15 -4 3 Univ. 1 Decembrie 3 2 0 1 15 8 7 7 Univ. 1 Decembrie 7 Univ. 1 Decembrie 7 Univ. 1 Decembrie 7 7 Univ. 1 Decembrie 7 7 Univ. 1 Decembrie 7 7 Univ. 1 Decembrie 7 7 15 Univ. 1 Decembrie 7 7 15 Univ. 1 Decembrie 7 7 15 Univ. 1 Decembrie 7 7 15 Univ. 1 Decembrie 3 2 0 1 15 8 7 7
03-dec 17:00 17 FC Coral 9 0 Iulinar Construct A FC Coral Iulinar Construct 4 SAS Gres 3 0 1 2 9 14 -5 1 SAS Gres 3 0 2 1 9 14 -5 1 SAS Gres 1 FC Sews 3 3EFG 5 2 3EFG 5 2 3EFG 5 2 3EFG 5 2 12 3EFG 5 2 12 3EFG 5 2 12 3EFG 5 2 12 3EFG 3 1 0 2 12 10 2 5
02-dec 16:00 18 Crazy Boys 3 6 Răstoaca A Răstoaca Crazy Boys 3EFG 3 1 0 2 12 10 2 5 3EFG 5 3EFG 5 FC Sews 3 -4 FC Sews 3 -4 FC Sews 3 -4 FC Sews 3 -4 11 FC Sews 3 -4 11 FC Sews 3 -4 11 FC Sews 3 -4 11 FC Sews 3 1 2 0 11 15 -4 3
02-dec 14:00 19 Gold Team 1 2 Gemina B Gemina Gold Team   Group D                 FC Sews 3 1 2 0 11 15 -4 3 FC Sews 3 SAS Gres 1 SAS Gres 1 -5 SAS Gres 1 -5 SAS Gres 1 -5 SAS Gres 1 -5 9 SAS Gres 1 -5 9 SAS Gres 1 -5 9 SAS Gres 1 -5 9 SAS Gres 3 0 2 1 9 14 -5 1
02-dec 13:00 20 Albalact 2 4 Edromec B Edromec Albalact Rank Team P W D L F A GD Pts
02-dec 19:00 21 Univ. 1 Decembrie 3 3 3EFG C Draw Draw 1 Inter Ciugud 3 3 0 0 29 11 18 9 Group D
02-dec 20:00 22 FC Sews 5 3 SAS Gres C FC Sews SAS Gres 2 Muchacos Malos 3 1 1 1 9 17 -8 4 Played W L D F A GD Points
02-dec 17:00 23 Inter Ciugud 11 2 Muchacos Malos D Inter Ciugud Muchacos Malos 3 AMA 3 1 0 2 11 16 -5 3 Inter Ciugud 3 3 0 0 29 11 18 9 Inter Ciugud 9 Inter Ciugud 9 Inter Ciugud 9 18 Inter Ciugud 9 18 Inter Ciugud 9 18 Inter Ciugud 9 18 29 Inter Ciugud 9 18 29 Inter Ciugud 9 18 29 Inter Ciugud 9 18 29 Inter Ciugud 3 3 0 0 29 11 18 9
02-dec 18:00 24 Pâclișa City 2 4 AMA D AMA Pâclișa City 4 Pâclișa City 3 0 1 2 10 15 -5 1 AMA 3 1 2 0 11 16 -5 3 AMA 3 AMA 3 Muchacos Malos 4 -8 Muchacos Malos 4 -8 Muchacos Malos 4 -8 Muchacos Malos 4 -8 9 Muchacos Malos 4 -8 9 Muchacos Malos 4 -8 9 Muchacos Malos 4 -8 9 Muchacos Malos 3 1 1 1 9 17 -8 4
03-dec 15:00 25 Eurogold 1 2 Exotic Fruit E Exotic Fruit Eurogold Muchacos Malos 3 1 1 1 9 17 -8 4 Muchacos Malos 4 Muchacos Malos 4 AMA 3 -5 AMA 3 -5 AMA 3 -5 AMA 3 -5 11 AMA 3 -5 11 AMA 3 -5 11 AMA 3 -5 11 AMA 3 1 2 0 11 16 -5 3
03-dec 16:00 26 Inox Del Dodo 0 3 Rosso Nerii E Rosso Nerii Inox Del Dodo Pâclișa City 3 0 2 1 10 15 -5 1 Pâclișa City 1 Pâclișa City 1 Pâclișa City 1 -5 Pâclișa City 1 -5 Pâclișa City 1 -5 Pâclișa City 1 -5 10 Pâclișa City 1 -5 10 Pâclișa City 1 -5 10 Pâclișa City 1 -5 10 Pâclișa City 3 0 2 1 10 15 -5 1
03-dec 13:00 27 Mercur Hulligans 9 3 Real Clamiso F Mercur Hulligans Real Clamiso
03-dec 14:00 28 Rockada 3 2 Tulnicul Players F Rockada Tulnicul Players   Group E                
03-dec 19:00 29 Lin&Ema 4 3 All Stars G Lin&Ema All Stars Rank Team P W D L F A GD Pts
03-dec 20:00 30 Internazzionale 1 6 RMC 24 G RMC 24 Internazzionale 1 Eurogold 3 2 0 1 7 2 5 6 Group E
02-dec 15:00 31 The Sharks 6 2 FC Gyus H The Sharks FC Gyus 2 Exotic Fruit 3 2 0 1 9 6 3 6 Played W L D F A GD Points Team Points Team Points Team Points GD Team Points GD Team Points GD Team Points GD F Team Points GD F Team Points GD F Team Points GD F P W L D F A GD Points
03-dec 18:00 32 Ampoi Team 0 2 Dumbrava Floriss H Dumbrava Floriss Ampoi Team 3 Rosso Nerii 3 2 0 1 8 7 1 6   Eurogold 3 2 1 0 7 2 5 6 Eurogold 6 Eurogold 6 Eurogold 6 5 Eurogold 6 5 Eurogold 6 5 Eurogold 6 5 7 Eurogold 6 5 7 Eurogold 6 5 7 Eurogold 6 5 7 Eurogold 3 2 1 0 7 2 5 6
05-dec 18:00 33 Crazy Boys 1 8 FC Coral A FC Coral Crazy Boys 4 Inox Del Dodo 3 0 0 3 0 9 -9 0 Rosso Nerii 3 2 1 0 8 7 1 6 Rosso Nerii 6 Rosso Nerii 6 Rosso Nerii 6 1 Rosso Nerii 6 1 Rosso Nerii 6 1 Exotic Fruit 6 3 9 Exotic Fruit 6 3 9 Exotic Fruit 6 3 9 Exotic Fruit 6 3 9 Exotic Fruit 3 2 1 0 9 6 3 6
07-dec 20:00 34 Răstoaca 4 4 Iulinar Construct A Draw Draw Exotic Fruit 3 2 1 0 9 6 3 6 Exotic Fruit 6 Exotic Fruit 6 Exotic Fruit 6 3 Exotic Fruit 6 3 Exotic Fruit 6 3 Rosso Nerii 6 1 8 Rosso Nerii 6 1 8 Rosso Nerii 6 1 8 Rosso Nerii 6 1 8 Rosso Nerii 3 2 1 0 8 7 1 6
06-dec 18:00 35 Albalact 4 9 Gold Team B Gold Team Albalact   Group F                 Inox Del Dodo 3 0 3 0 0 9 -9 0 Inox Del Dodo 0 Inox Del Dodo 0 Inox Del Dodo 0 -9 Inox Del Dodo 0 -9 Inox Del Dodo 0 -9 Inox Del Dodo 0 -9 0 Inox Del Dodo 0 -9 0 Inox Del Dodo 0 -9 0 Inox Del Dodo 0 -9 0 Inox Del Dodo 3 0 3 0 0 9 -9 0
05-dec 20:00 36 Edromec 0 6 Gemina B Gemina Edromec Rank Team P W D L F A GD Pts
08-dec 18:00 37 FC Sews 3 7 Univ. 1 Decembrie C Univ. 1 Decembrie FC Sews 1 Rockada 3 2 1 0 23 9 14 7 Group F
06-dec 21:00 38 SAS Gres 4 4 3EFG C Draw Draw 2 Mercur Hulligans 3 2 1 0 16 9 7 7 Played W L D F A GD Points
04-dec 20:00 39 Pâclișa City 4 7 Inter Ciugud D Inter Ciugud Pâclișa City 3 Tulnicul Players 3 1 0 2 7 7 0 3 Mercur Hulligans 3 2 0 1 16 9 7 7 Mercur Hulligans 7 Mercur Hulligans 7 Mercur Hulligans 7 7 Rockada 7 14 Rockada 7 14 Rockada 7 14 23 Rockada 7 14 23 Rockada 7 14 23 Rockada 7 14 23 Rockada 3 2 0 1 23 9 14 7
05-dec 21:00 40 AMA 2 3 Muchacos Malos D Muchacos Malos AMA 4 Real Clamiso 3 0 0 3 7 28 -21 0 Tulnicul Players 3 1 2 0 7 7 0 3 Tulnicul Players 3 Tulnicul Players 3 Rockada 7 14 Mercur Hulligans 7 7 Mercur Hulligans 7 7 Mercur Hulligans 7 7 16 Mercur Hulligans 7 7 16 Mercur Hulligans 7 7 16 Mercur Hulligans 7 7 16 Mercur Hulligans 3 2 0 1 16 9 7 7
06-dec 16:00 41 Inox Del Dodo 0 3 Eurogold E Eurogold Inox Del Dodo Real Clamiso 3 0 3 0 7 28 -21 0 Rockada 7 Rockada 7 Tulnicul Players 3 0 Tulnicul Players 3 0 Tulnicul Players 3 0 Tulnicul Players 3 0 7 Tulnicul Players 3 0 7 Tulnicul Players 3 0 7 Tulnicul Players 3 0 7 Tulnicul Players 3 1 2 0 7 7 0 3
07-dec 18:00 42 Rosso Nerii 5 4 Exotic Fruit E Rosso Nerii Exotic Fruit   Group G                 Rockada 3 2 0 1 23 9 14 7 Real Clamiso 0 Real Clamiso 0 Real Clamiso 0 -21 Real Clamiso 0 -21 Real Clamiso 0 -21 Real Clamiso 0 -21 7 Real Clamiso 0 -21 7 Real Clamiso 0 -21 7 Real Clamiso 0 -21 7 Real Clamiso 3 0 3 0 7 28 -21 0
05-dec 19:00 43 Rockada 5 5 Mercur Hulligans F Draw Draw Rank Team P W D L F A GD Pts
07-dec 19:00 44 Tulnicul Players 4 2 Real Clamiso F Tulnicul Players Real Clamiso 1 Lin&Ema 3 3 0 0 15 5 10 9 Group G
06-dec 20:00 45 Internazzionale 1 8 Lin&Ema G Lin&Ema Internazzionale 2 All Stars 3 2 0 1 13 8 5 6 Played W L D F A GD Points
07-dec 22:00 46 RMC 24 3 5 All Stars G All Stars RMC 24 3 RMC 24 3 1 0 2 10 9 1 3 Lin&Ema 3 3 0 0 15 5 10 9 Lin&Ema 9 Lin&Ema 9 Lin&Ema 9 10 Lin&Ema 9 10 Lin&Ema 9 10 Lin&Ema 9 10 15 Lin&Ema 9 10 15 Lin&Ema 9 10 15 Lin&Ema 9 10 15 Lin&Ema 3 3 0 0 15 5 10 9
07-dec 21:00 47 Ampoi Team 2 5 The Sharks H The Sharks Ampoi Team 4 Internazzionale 3 0 0 3 3 19 -16 0 RMC 24 3 1 2 0 10 9 1 3 RMC 24 3 RMC 24 3 All Stars 6 5 All Stars 6 5 All Stars 6 5 All Stars 6 5 13 All Stars 6 5 13 All Stars 6 5 13 All Stars 6 5 13 All Stars 3 2 1 0 13 8 5 6
06-dec 19:00 48 Dumbrava Floriss 4 4 FC Gyus H Draw Draw All Stars 3 2 1 0 13 8 5 6 All Stars 6 All Stars 6 RMC 24 3 1 RMC 24 3 1 RMC 24 3 1 RMC 24 3 1 10 RMC 24 3 1 10 RMC 24 3 1 10 RMC 24 3 1 10 RMC 24 3 1 2 0 10 9 1 3
  Group H                 Internazzionale 3 0 3 0 3 19 -16 0 Internazzionale 0 Internazzionale 0 Internazzionale 0 -16 Internazzionale 0 -16 Internazzionale 0 -16 Internazzionale 0 -16 3 Internazzionale 0 -16 3 Internazzionale 0 -16 3 Internazzionale 0 -16 3 Internazzionale 3 0 3 0 3 19 -16 0
Rank Team P W D L F A GD Pts
OPTIMILE DE FINALA 1 The Sharks 3 3 0 0 15 7 8 9 Group H
Data Ora Meci           2 FC Gyus 3 1 1 1 20 11 9 4 Played W L D F A GD Points
3 Dumbrava Floriss 3 1 1 1 9 8 1 4 The Sharks 3 3 0 0 15 7 8 9 The Sharks 9 The Sharks 9 The Sharks 9 8 The Sharks 9 8 The Sharks 9 8 The Sharks 9 8 15 The Sharks 9 8 15 The Sharks 9 8 15 The Sharks 9 8 15 The Sharks 3 3 0 0 15 7 8 9
12-dec 21:00 49 FC Coral 4 0 Gold Team FC Coral 4 Ampoi Team 3 0 0 3 3 21 -18 0 Dumbrava Floriss 3 1 1 1 9 8 1 4 Dumbrava Floriss 4 Dumbrava Floriss 4 Dumbrava Floriss 4 1 Dumbrava Floriss 4 1 Dumbrava Floriss 4 1 FC Gyus 4 9 20 FC Gyus 4 9 20 FC Gyus 4 9 20 FC Gyus 4 9 20 FC Gyus 3 1 1 1 20 11 9 4
13-dec 18:00 50 Univ. 1 Decembrie 4 1 Muchacos Malos Univ. 1 Decembrie
FC Gyus 3 1 1 1 20 11 9 4 FC Gyus 4 FC Gyus 4 FC Gyus 4 9 FC Gyus 4 9 FC Gyus 4 9 Dumbrava Floriss 4 1 9 Dumbrava Floriss 4 1 9 Dumbrava Floriss 4 1 9 Dumbrava Floriss 4 1 9 Dumbrava Floriss 3 1 1 1 9 8 1 4
15-dec 20:00 51 Gemina 10 6 Răstoaca Gemina Ampoi Team 3 0 3 0 3 21 -18 0 Ampoi Team 0 Ampoi Team 0 Ampoi Team 0 -18 Ampoi Team 0 -18 Ampoi Team 0 -18 Ampoi Team 0 -18 3 Ampoi Team 0 -18 3 Ampoi Team 0 -18 3 Ampoi Team 0 -18 3 Ampoi Team 3 0 3 0 3 21 -18 0
14-dec 22:00 52 Inter Ciugud 2 4 3EFG 3EFG
12-dec 22:00 53 Eurogold 7 4 Mercur Hulligans Eurogold
13-dec 19:00 54 Lin&Ema 8 1 FC Gyus Lin&Ema    
13-dec 22:00 55 Rockada 11 10 Exotic Fruit Rockada
13-dec 20:00 56 The Sharks 6 4 All Stars The Sharks
  
SFERTURI DE FINALA
Data Ora Meci          
17-dec 17:00 57 FC Coral 1 3 Univ. 1 Decembrie Univ. 1 Decembrie
17-dec 18:00 58 Eurogold 1 6 Lin&Ema Lin&Ema
17-dec 19:00 59 Gemina 4 6 3EFG 3EFG
17-dec 20:00 60 Rockada 2 12 The Sharks The Sharks
SEMI_FINALE
Data Ora Meci          
20-dec 19:00 61 Univ. 1 Decembrie 2 7 Lin&Ema Lin&Ema
20-dec 20:00 62 3EFG 3 5 The Sharks The Sharks
FINALE Lin&Ema
Data Ora Meci          
22.dec 19:00 64 Lin&Ema 3 2 The Sharks
22.dec 17:00 65 3EFG 1 2 Univ. 1 decembrie
Winner: Lin&Ema